Sakarya'nın Aktüel Haberleri

 • Pazar, 28 Mayıs 2017

Ekonomi Ekonomi hakkında herşey...

 1. İnternet Neden Yavaş?

  İnternet Neden Yavaş?

  19 Aralık akşamı Ankara'da düzenlenen terör eyleminden sonra başta sosyal medya sitelerine giriş olmak üzere, genel internet hızının düştüğü görüldü.

 2. Yerli C-HR kapış kapış

  Yerli C-HR kapış kapış

  Toyota’nın Sakarya fabrikasında üretilen Türkiye’nin ilk crossover ve hibrit modeli C-HR’da talep patlaması yaşanıyor. Toyota C-HR için sıraya giren Avrupalılar, gelecek yıl için Türkiye’de üretilen modelden 100 bin adet sipariş verdi.

  1. Toyota C-hr'nin Seri Üretimine Başladı

   Toyota C-hr'nin Seri Üretimine Başladı

   C-HR üretimi ile birlikte Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye fabrikasının ihracat yaptığı ülke sayısı 52’den 97’ye, üretim kapasitesi ise yıllık 150 bin adetten 280 bine çıktı.

  2. ’H’ Serisi Dolarlara Dikkat

   ’H’ Serisi Dolarlara Dikkat

   Sakarya Sarraf Kuyumcu ve Mücevherciler Derneği Başkanı, güncel olmayan cihazın sahte parayı tespit etmediğini belirterek, yazılımın güncelliğine dikkat etmeleri konusunda esnafa uyarıda bulundu.

 1. Erenler’e Köprü Geçişli Yeni Bulvar

  Erenler’e Köprü Geçişli Yeni Bulvar

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eylül Ayı Olağan Meclisi, 8 Eylül Pazartesi günü saat 14:00’da toplanıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun başkanlığında Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek oturumda, 45 maddenin yer aldığı gündem görüş