Okumayı Sevenlerin Adresi

 • Salı, 26 Eylül 2017

Kadın Kadın hakkında herşey...

 1. Batık nasıl geçer?

  Batık nasıl geçer?

  Ağda, tüy dökücü krem gibi kılları kökten alan her yöntem batıkları da beraberinde getirir. kollarda ve bacaklarda oluşan batık nasıl geçer? doğal yollarla giderebileceğiniz batık nedir? batıklardan nasıl kurtuluruz?

 2. Güzellik uğruna yapılan ilginç yöntemler

  Güzellik uğruna yapılan ilginç yöntemler

  Kadınlar güzelleşmek ve bakımlı görünmek için birçok yöntem deniyorlar. ancak birazdan göreceğiniz güzelleşmek için yapılan yöntemler sizi şaşkınlığa uğratabilir. İşte güzelleşmek uğruna yapılan ilginç yöntemler…

  1. Memede kıl neden olur?

   Memede kıl neden olur?

   Meme ucunda her 3 kadından 1 inde ten veya vücut tipi fark etmeksizin oluşan bu kıllar neden çıkar? meme ucu kıllarını nasıl gideririz? meme kıllarından nasıl kurtuluruz?

 1. Sıvı sabunlardaki büyük tehlike

  Sıvı sabunlardaki büyük tehlike

  Katı sabunların yerini kullanımının kolaylığı açısından sıvı sabunlar aldı. peki, bu sabunlar ne kadar sağlıklı. İşte sıvı sabunlar hakkındaki korkunç tespit.

 2. Özel bir güne nasıl hazırlanır?

  Özel bir güne nasıl hazırlanır?

  Sürpriz bir tatil, arkadaşınızın düğünü ya da yıl dönümünüz gibi özel günler mi kapıda? size bahsedeceğimiz etkili yöntemlerle o gece için harika görünün!

 3. Hint yağı nedir, faydaları nelerdir?

  Hint yağı nedir, faydaları nelerdir?

  Hint yağı, geçmişten günümüze kadar faydalı olarak bilinen bir yağdır. hint yağı özellikle ülkemizde güzellik amaçlı kullanılmaktadır. ancak son zamanlarda hint yağının yeni faydaları otaya çıkmıştır. hint yağı nedir, hint yağının sağlığımıza ne gibi fayd

 4. Kendi yağınızla gençleşin

  Kendi yağınızla gençleşin

  Yaş aldıkça cilt altı yağ tabakaları giderek kayboluyor ve cildin elastikiyeti azalıyor. bu da yüzde sarkma ve çöküntülere neden oluyor. peki çarenin kendi yağlarınızda olduğunu biliyor musunuz.

 5. Kuru cilt bakımında dikkat edilmesi gerekenler

  Kuru cilt bakımında dikkat edilmesi gerekenler

  Kuru cilt, belki de bakımı en zor cilt tipidir. kuru bir cildiniz varsa, pul pul dökülüyorsa ve dokunduğunuzda cildinizin sertliğinden rahatsızsanız önerilerimize bir göz atın.