Okumayı Sevenlerin Adresi

 • Pazar, 23 Temmuz 2017

Oyun Yerli yabancı en güzel ve en yeni oyunlar...

 1. CoD WW2 Nazi Zombi fragmanı yayınlandı!

  CoD WW2 Nazi Zombi fragmanı yayınlandı!

  CoD WW2 Nazi Zombi için sonuna resmi fragman yayınlandı. Zombi moduna oldukça ağırlık veren Sledgehammer Games, CoD WW2 Nazi Zombi modu ile oldukça iddialı geliyor!

  1. PES 2018'in beta süreci başladı!

   PES 2018'in beta süreci başladı!

   Konami'nin her yıl olduğu gibi bu yıl da piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni futbol oyunu Pro Evolution Soccer 2018'in betası tüm kullanıcılara açıldı.

 1. Steam'de dengeler değişiyor!

  Steam'de dengeler değişiyor!

  Steam üzerinde anlık online oyuncu konusunda değişimler yaşanıyor. İşte uzun zaman listenin üst sıralarında bulunan GTA V'i bile geçerek yükselen oyunun detayları!

 2. Walking Dead Season 4 ne zaman geliyor?

  Walking Dead Season 4 ne zaman geliyor?

  Telltale Games tarafından hazırlanan ve oldukça fazla sayıda hayranı bulunan The Walking Dead: The Game serisinin son halkası olan dördüncü sezonun çıkış tarihi açıklandı.

 3. Destiny 2 nasıl olmuş? Beta ön İnceleme!

  Destiny 2 nasıl olmuş? Beta ön İnceleme!

  Destiny 2 bu yılın en çok beklenilen oyunlarının başında geliyor. Geçtiğimiz aylarda duyurulan Destiny 2 beta versiyonuna balıklamasına daldık. Peki, oyun nasıl olmuş?

 4. Titanfall 2 bekleneni yapıyor!

  Titanfall 2 bekleneni yapıyor!

  Titanfall 2, yine ücretsiz olarak sunulacak Operation Frontier Shield adlı indirilebilir içeriğiyle uzun zamandır beklenilen oyun moduna kavuşuyor.

 5. Tuhaf oyuna tuhaf güncelleme!

  Tuhaf oyuna tuhaf güncelleme!

  Cookie Clicker için yepyeni bir güncelleme yayınlandı. Dünyanın en tuhaf ve en garip oyunlarından biri olarak sayılan Cookie Clicker'da neler değişti?