Okumayı Sevenlerin Adresi

 • Perşembe, 26 Nisan 2018

Oyun Yerli yabancı en güzel ve en yeni oyunlar...

 1. CS:GO için olimpiyat onuru!

  CS:GO için olimpiyat onuru!

  Video oyunları tarihinde bir dönüm noktasında bulunuyoruz. CS:GO'nun öncülük edeceği eSpor oyunları Olimpiyat Oyunları için ilk kez gündeme geldiler!

 2. Valve sonunda yeni bir oyun yapıyor!

  Valve sonunda yeni bir oyun yapıyor!

  Ünlü oyun firması Valve çok uzun bir aranın ardından ilk yepyeni bir oyun ile karşımızda. Peki, Steam'den milyarlar kazanan şirketin yeni oyunu ne oldu?

  1. 24 milyon dolarlık oyun turnuvası!

   24 milyon dolarlık oyun turnuvası!

   The International turnuvası eSpor tarihini sallamaya devam ediyor. Çeyrek final aşamasına gelinen turnuvada ödül havuzu insanı resmen hayrete düşürüyor!

  2. For Honor ücretsiz oluyor!

   For Honor ücretsiz oluyor!

   Şimdiye kadar For Honor oynamadıysanız işte size büyük fırsat. PC, PlayStation 4 ve Xbox One sahipleri oyunu bir süre için ücretsiz olarak oynayabilecekler.

 1. Jahrein Twitch'i bırakıyor mu?

  Jahrein Twitch'i bırakıyor mu?

  Twitch'in en ünlü isimlerinden olan Jahrein, açılan dava nedeniyle Twitch yayınlarını sonlandırmak zorunda kalabileceğini açıkladı. İşte detaylar.

 2. Steam coştu, durdurulamıyor!

  Steam coştu, durdurulamıyor!

  Steam açıkladığı veriler ile herkesi şaşırtmayı başardı. Valve'ın büyük başarısı şimdiden PlayStation ve Xbox'ı önemli ölçüde geride bıraktı!

 3. Spotify Xbox One'a geliyor!

  Spotify Xbox One'a geliyor!

  Yaşanılan sızıntılara ve Microsoft Xbox yetkililerinden alınan bilgilere göre ünlü müzik uygulaması Spotify'ın Microsoft Xbox One'a geleceği onaylandı.

 4. SDN Oyun canlı yayını başlıyor! #3

  SDN Oyun canlı yayını başlıyor! #3

  Twitch canlı yayınlarımız hız kesmeden devam ediyor. Bugün Battlefield 1 ile Birinci Dünya Savaşı atmosferini soluyoruz. Hepinizi de canlı yayına bekliyoruz.

 5. GTA Online çok para kazandırdı!

  GTA Online çok para kazandırdı!

  GTA Online'dan elde edilen gelir yüzde 72 büyüdü. Sadece bu oyundan kazanılan para ise firmanın değerini katladı. Ayrıca bu değerin daha da büyümesi bekleniyor.