Okumayı Sevenlerin Adresi

 • Perşembe, 26 Nisan 2018

Sağlık Sağlık hakkında herşey...

  1. Propolis hakkında merak edilenler

   Propolis hakkında merak edilenler

   Arıların çiçeklerden ürettiği doğal bir mucize olan probolis, arıların kovanlarını temiz tutmak için kullandıkları madde olarak bilinmektedir. antibakteriyel özelliğinden, kansere karşı koruma özelliğine kadar bir sürü etkisi olduğu söylenen <a href="http

 1. Alerjik astım belirtileri

  Alerjik astım belirtileri

  Bahar aylarında polenlerin çoğalmasıyla <a href="http://www.milliyet.com.tr/alerjik-astim/" target="_blank" class="tag">alerjik astım</a>ı olan kişileri zor bir süreç bekliyor. peki <a href="http://www.milliyet.com.tr/alerjik-astim-belirtileri/" target="_

 2. Güne çikolata yiyerek başlamanın faydaları

  Güne çikolata yiyerek başlamanın faydaları

  Sabahları bir parça çikolata ile güne enerjik başlamaya ne dersiniz? peki, hep zararlı olarak anlatılan çikolatanın yararları olduğunu da biliyor muydunuz? İşte çikolata sevenleri sevindirecek bir haber, çikolata yemenin faydalarını sizler için topladık.

 3. Erik yedikten sonra mutlaka bunu yapın

  Erik yedikten sonra mutlaka bunu yapın

  <a href="http://www.milliyet.com.tr/eksi/" target="_blank" class="tag">ekşi</a> ve şekerli yiyecekler ile gazlı içecekleri tükettikten sonra sakın dişlerinizi fırçamalayın. bunun yerine 1 bardak ılık su için.

 4. Dr. yavuz dizdar’dan sağlıklı beslenme önerileri

  Dr. yavuz dizdar’dan sağlıklı beslenme önerileri

  Onkoloji uzmanı dr. yavuz dizdar’dan sağlıklı beslenme önerileri… kanser alanında yaptığı çalışmalar ile tanınan dizdar’ın sağlıklı beslenme üzerine yaptığı araştırmaları ve sağlıklı bir yaşam için gerekli besin önerilerini sizler için derledik. İşte dr.

 5. Malta eriğinin daha önce duymadığınız faydaları

  Malta eriğinin daha önce duymadığınız faydaları

  Faydalarını duyunca çok şaşıracaksınız! yaz aylarında severek tükettiğiniz bir meyve olan malta eriği mucizevi etkileri ile tüm vücudunuzu koruyacak. lezzetli tadıyla vazgeçilmez olan malta eriğinin faydalarını sizler için derledik, göz atmadan geçmeyin.

 6. Karaciğer detoksu tarifi

  Karaciğer detoksu tarifi

  Limon suyunun inanılmaz mucizesi! limon suyu ile tüm vücut sisteminizi yeniden çalıştıracak bir detoks elde edebilirsiniz. vücudunuzu yenileyecek karaciğer detoks tarifi tüm detayları ile yazımızın devamında yer alıyor, göz atmadan geçmeyin.