Okumayı Sevenlerin Adresi

 • Pazar, 23 Temmuz 2017

Sağlık Sağlık hakkında herşey...

 1. Ayak şişkinliğini ne alır?

  Ayak şişkinliğini ne alır?

  Ayak şişkinliği herkesin zaman zaman yaşadığı bir problemdir. Çoğu zaman basit sebeplerden dolayı kaynaklanan ayak şişkinliğine ne iyi gelir?

  1. Erkeklerde jinekomasti ameliyatı yayılıyor

   Erkeklerde jinekomasti ameliyatı yayılıyor

   Çeşitli sebeplerden dolayı erkeklerde meme büyümesi olarak bilinen jinekomasti yayılmaya başladı. peki jinekomasti nedir? İşte jinekomasti ameliyatı hakkında bilinmesi gerekenler...

 1. Deniz suyunun faydaları

  Deniz suyunun faydaları

  Yaz aylarında serinlemenin ve ferahlamanın en güzel yolu denize girmek. tabi ki imkanı olanlar için ve tatile gidenler için… Üstelik denize girmek için serinlemekten çok daha fazla nedeniniz var. İşte deniz suyunun faydaları:

 2. Sıcak suyun faydaları

  Sıcak suyun faydaları

  Suyun faydaları artık herkes tarafından biliniyor. ne derece sağlıklı olduğu kanıtlanmış bir gerçek. ancak bir de sıcak su faktörü var. en az su kadar faydalı sıcak su ne işe yarıyor?

 3. Tırnak batmasına soğan lapası

  Tırnak batmasına soğan lapası

  Tırnak batması çok sık karşılaşılan bir sorun. peki tırnak batması tedavisi için doğal yöntemler kullanmaya ne dersiniz? tırnak batması tedavisi için en etkili doğal yöntem ise her derde deva olan soğan. İşte tırnak batmasına soğan lapası tedavisi:

 4. Gözde kaşıntı ve kızarıklık neyin belirtisi?

  Gözde kaşıntı ve kızarıklık neyin belirtisi?

  Gözünüzde kaşıntı, kızarıklık, şişlik, yanma ve sulanma varsa dikkat! göz hastalıkları uzmanı doç. dr. barış sönmez, bu belirtiler yaşandığında acilen hekime danışılması gerektiğini söyledi.

 5. B12 vitamini eksikliği nedenleri

  B12 vitamini eksikliği nedenleri

  B12 vitamini vücut için oldukça önemli olan vitaminler arasında yer almaktadır. b12 vitamini eksikliği tedavi edilmediği taktirde vücutta ciddi sağlık sorunları meydana gelebilir. b12 eksikliği nedenleri, b12 vitamini eksikliği kimlerde görülür, b12 vitam