Okumayı Sevenlerin Adresi

 • Salı, 26 Eylül 2017

Sakarya Sakarya hakkında herşey...

 1. KENDİNİ ASTI

  KENDİNİ ASTI

  Emniyet Müdürlüğünde görev yapan İ.E. isimli polis memuru evinde cansız bulundu

  1. PERŞEMBE UŞAK GELİYOR

   PERŞEMBE UŞAK GELİYOR

   Büyükşehir Basket, Perşembe günü Atatürk Spor Salonu’nda taraftarıyla buluşacak. Yeşil-Siyahlı temsilcimiz saat 16.30’da başlayacak maçta Uşakspor’la karşı karşıya gelecek.

  2. KENDİNİZE GELİN BEYLER!

   KENDİNİZE GELİN BEYLER!

   Spor Toto 2.Lig’e şampiyonluk hedefiyle başlayan Sakaryaspor ilk dört haftada 6 puan kaybetti. İlk dört haftada oynanan futbolla şampiyonluk hayal olur!

 1. SASKİ'DEN İÇME SUYUNA MOBİL TAKİP

  SASKİ'DEN İÇME SUYUNA MOBİL TAKİP

  SASKİ tarafından suyun tüm değerleri ve geçtiği aşamalar 24 saat takip ediliyor. Mobil Su Kalitesi İzleme Laboratuvarları ile de vatandaşların adreslerinde su analizleri yapılıyor

 2. CEVDET METE: KARAR HAYIRLI OLSUN

  CEVDET METE: KARAR HAYIRLI OLSUN

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı tüm oda ve borsalarda bu yıl yapılacak seçimler, Bakanlar Kurulu Kararı ile 2018 Nisan ayına ertelendi.

 3. HIZIRTEPE'YE YAPILAN İŞKUR BİNASI YÜKSELİYOR

  HIZIRTEPE'YE YAPILAN İŞKUR BİNASI YÜKSELİYOR

  Hızırtepe’de yapımı süren İŞKUR İl Müdürlüğü binasında iç ve dış cephe sıva inşaatı devam ediyor. 4 bin 993 metrekare inşaat alanına sahip müdürlük binası 8 Şubat 2018’de teslim edilecek

 4. HARK VE TUZLA MAHALLERİNE ASFALT ATILIYOR

  HARK VE TUZLA MAHALLERİNE ASFALT ATILIYOR

  Büyükşehir Belediyesi tarafından Taraklı Hark ve Tuzla Mahalleleri arasında başlatılan asfalt çalışmaları devam ediyor. 7 kilometrelik arter yenilenen yüzüyle Taraklılıların hizmetine sunulacak.

 5. BÜYÜKŞEHİR'İN PROJELERİ VEKİLLERE TANITILDI

  BÜYÜKŞEHİR'İN PROJELERİ VEKİLLERE TANITILDI

  Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılacak Kongre Merkezi, Gar ve Mithatpaşa Dönüşümü ile Demokrasi Meydanı vekillere tanıtıldı. Başkan Toçoğlu, “Sakarya’mız için en iyisini hayata geçireceğiz” dedi.