Okumayı Sevenlerin Adresi

 • Perşembe, 21 Haziran 2018

Seyahat Seyahat hakkında herşey...

 1. Kilimanjaro’da mevsim lezzetleri

  Kilimanjaro’da mevsim lezzetleri

  Sade ve akılda kalan yiyecekleri ile bomontiada'ya farklı bir yaklaşım getiren kilimanjaro, yerel tatlara yer veren menüsünü mevsim malzemeleriyle yeniledi.

 2. Kilimanjaro’da mevsim lezzetleri

  Kilimanjaro’da mevsim lezzetleri

  Sade ve akılda kalan yiyecekleri ile bomontiada'ya farklı bir yaklaşım getiren Kilimanjaro, yerel tatlara yer veren menüsünü mevsim malzemeleriyle yeniledi.

  1. Bosphorus grill yaza merhaba dedi

   Bosphorus grill yaza merhaba dedi

   Çırağan palace kempinski İstanbul'un boğaz'ın tam üzerinde yer alan yazlık mekanı bosphorus grill; yenilenen dekorasyonu, açık büfe et ve sebze seçeneklerine eklenen zengin deniz mahsülleri ile dikkat çekiyor.

  2. Bosphorus Grill yaza merhaba dedi

   Bosphorus Grill yaza merhaba dedi

   Çırağan Palace Kempinski İstanbul'un Boğaz'ın tam üzerinde yer alan yazlık mekanı Bosphorus Grill; yenilenen dekorasyonu, açık büfe et ve sebze seçeneklerine eklenen zengin deniz mahsülleri ile dikkat çekiyor.

 1. Fransız zarafeti gökyüzüne taşındı

  Fransız zarafeti gökyüzüne taşındı

  Air france klm grubun la premiére süitleri, michelin yıldızlı şeflerin elinden çıkma rafine mutfağıyla yolcularını eşsiz bir uçuş deneyiminde ağırlıyor.

 2. Fransız Zarafeti Gökyüzüne Taşındı

  Fransız Zarafeti Gökyüzüne Taşındı

  Air France KLM Grubun La Premiére süitleri, Michelin yıldızlı şeflerin elinden çıkma rafine mutfağıyla yolcularını eşsiz bir uçuş deneyiminde ağırlıyor.

 3. Yeşil deniz kaplumbağası iggy yeni evinde

  Yeşil deniz kaplumbağası iggy yeni evinde

  Bayrampaşa forum avm içerisinde bulunan sea life İstanbul, yaz tatilinde tüm çocukları yakın zamanda İtalya'dan türkiye'ye getirilen ve avrupa'nın en büyük yeşil deniz kaplumbağası olan iggy'yi ziyaret etmeye davet ediyor.

 4. Yeşil deniz kaplumbağası Iggy yeni evinde

  Yeşil deniz kaplumbağası Iggy yeni evinde

  Bayrampaşa Forum AVM içerisinde bulunan SEA LIFE İstanbul, yaz tatilinde tüm çocukları yakın zamanda İtalya'dan Türkiye'ye getirilen ve Avrupa'nın en büyük yeşil deniz kaplumbağası olan Iggy'yi ziyaret etmeye davet ediyor.

 5. Binlerce sporcu boğaz'da yüzecek

  Binlerce sporcu boğaz'da yüzecek

  Bu yıl 30'uncusu düzenlenecek samsung boğaziçi kıtalararası yüzme yarışı'nın elemeleri türkiye'nin 5 farklı bölgesinde gerçekleştirilen etkinliklerle sona erdi. sırada ise büyük yarış var.

 6. Binlerce sporcu Boğaz'da yüzecek

  Binlerce sporcu Boğaz'da yüzecek

  Bu yıl 30'uncusu düzenlenecek Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nın elemeleri Türkiye'nin 5 farklı bölgesinde gerçekleştirilen etkinliklerle sona erdi. Sırada ise büyük yarış var.

 7. Gökyüzünde İstanbul'u seyretme fırsatı

  Gökyüzünde İstanbul'u seyretme fırsatı

  İstanbul'un ve boğazın bahar aylarındaki eşsiz güzelliğini helikopter ile gökyüzünden izlemeye hazırsanız, kaan air'ın 15 dakikadan başlayan turlarıyla tanışabilirsiniz.

 8. Gökyüzünde İstanbul'u seyretme fırsatı

  Gökyüzünde İstanbul'u seyretme fırsatı

  İstanbul'un ve boğazın bahar aylarındaki eşsiz güzelliğini helikopter ile gökyüzünden izlemeye hazırsanız, Kaan Air'ın 15 dakikadan başlayan turlarıyla tanışabilirsiniz.

 9. Thy'nin bodrum - londra seferleri başladı

  Thy'nin bodrum - londra seferleri başladı

  Thy basın müşavirliği'nden yapılan açıklamaya göre, yaz sezonunun gelmesiyle birlikte birçok noktada kapasite artışına giden thy, türkiye'nin gözde tatil destinasyonu bodrum ile avrupa'nın en büyük şehirlerinden, İngiltere'nin başkenti lon

 10. THY'nin Bodrum - Londra seferleri başladı

  THY'nin Bodrum - Londra seferleri başladı

  THY Basın Müşavirliği'nden yapılan açıklamaya göre, yaz sezonunun gelmesiyle birlikte birçok noktada kapasite artışına giden THY, Türkiye'nin gözde tatil destinasyonu Bodrum ile Avrupa'nın en büyük şehirlerinden, İngiltere'nin başkenti Lon

 11. Makedonya'nın yeni ismine karar verildi

  Makedonya'nın yeni ismine karar verildi

  Güney balkanlar ülkesi makedonya, yunanistan ile isim konusunda anlaşmaya vardı. bağımsızlığını ilan ettiği 1991 yılından bu yana süren isim sorunu iki ülkenin anlaşmasıyla son buldu.

 12. Makedonya'nın yeni ismine karar verildi

  Makedonya'nın yeni ismine karar verildi

  Güney Balkanlar ülkesi Makedonya, Yunanistan ile isim konusunda anlaşmaya vardı. Bağımsızlığını ilan ettiği 1991 yılından bu yana süren isim sorunu iki ülkenin anlaşmasıyla son buldu.

 13. Avrupalılar yemeğe 46 avro harcıyor

  Avrupalılar yemeğe 46 avro harcıyor

  Avrupalı seyahat tutkunlarının, tatil rezervasyonlarının yanı sıra seyahat sırasında yaptıkları her türlü harcama, yaygın kart kullanımı verileri ortaya koydu.

 14. Avrupalılar yemeğe 46 avro harcıyor

  Avrupalılar yemeğe 46 avro harcıyor

  Avrupalı seyahat tutkunlarının, tatil rezervasyonlarının yanı sıra seyahat sırasında yaptıkları her türlü harcama, yaygın kart kullanımı verileri ortaya koydu.

 15. Bayramda eğlencenin kalbi Çeşme'de atıyor

  Bayramda eğlencenin kalbi Çeşme'de atıyor

  Çeşme aya yorgi'nin en güzel koyunda kurulduğu günden itibaren oldukça popüler hale gelen “kafe pi beach club”ta, bayramın 2. ve 3. günü, dj willy william, nicola fasano, ozan Çolakoğlu, onur kiriş en iyi dj setleriyle sizi doyasıya eğlendirmeye geliy

 16. Bayramda eğlencenin kalbi Çeşme'de atıyor

  Bayramda eğlencenin kalbi Çeşme'de atıyor

  Çeşme Aya Yorgi'nin en güzel koyunda kurulduğu günden itibaren oldukça popüler hale gelen “Kafe Pi Beach Club”ta, bayramın 2. ve 3. günü, Dj Willy William, Nicola Fasano, Ozan Çolakoğlu, Onur Kiriş en iyi dj setleriyle sizi doyasıya eğlendirmeye geliy

 17. Müziğin ritmi göcek'te atacak

  Müziğin ritmi göcek'te atacak

  Yeşilin maviyle buluştuğu, dağların denizle kucaklaştığı, etkileyici adalar manzarası karşısında unutulmaz tatillere ev sahipliği yapan d-resort göcek'te yaz sezonu müziğin ritmiyle devam ediyor.