Okumayı Sevenlerin Adresi

 • Pazar, 23 Temmuz 2017

Spor Sakaryaspor hakkında herşey...

 1. OLGUNLARDA GERGİN GECE

  OLGUNLARDA GERGİN GECE

  29.Olgunlar Futbol Turnuvası’nda heyecan tam gaz devam ediyor. Önceki akşam oynanan maçlarda filler tam 51 kez havalanırken 1837 Sapanca Balkaya Tekstil-Er Yapı maçı gergin geçti.

  1. FERHAT BİR ADIM ÖNDE

   FERHAT BİR ADIM ÖNDE

   Sakaryaspor’un Hollanda’dan transfer ettiği kaleci Ferhat Kaya yeni sezona iddialı hazırlanıyor. Ferhat ilk 11 için bir adım önde gözüküyor.

  2. OSMAN ÖZDEMİR’İN HEDEFİNDEKİ TAKIM

   OSMAN ÖZDEMİR’İN HEDEFİNDEKİ TAKIM

   Flaş transferlerin yapıldığı Sakaryaspor’da yeni sezon çalışmaları devam ediyor. Teknik Direktör Osman Özdemir, taraftara agresif, coşkulu ve ofansif bir takım izlettirmek istiyor

 1. RASTGELE KRAL

  RASTGELE KRAL

  Sakaryaspor’un golcü futbolcusu Coşkun Yılmaz yeni sezon öncesinde performansıyla büyülüyor.

 2. İLLE DE STOPER

  İLLE DE STOPER

  Sakaryaspor Teknik Direktörü Osman Özdemir, stoper transferi konusunda ısrarcı. 4 stopere rağmen savunmaya bir takviye daha isteyen tecrübeli teknik adamın gözü Salih Zafer Kurşunlu’da…

 3. 'KAMP ÇOK İYİ GİDİYOR'

  'KAMP ÇOK İYİ GİDİYOR'

  Sakaryaspor Teknik Direktörü Osman Özdemir, ilk etap kampında fizik, kondisyon ve kuvvet çalışması yaptıklarını söyledi. Her şeyin yolunda olduğunu belirten Özdemir, “Takımın hırsından memnunum” dedi.

 4. ENES ATA İNEGÖLSPOR'DA

  ENES ATA İNEGÖLSPOR'DA

  Sakaryaspor’un geçen yıl şampiyonluğunda önemli rol üstlenen Enes Ata, TFF 2.Lig Kırmızı Grup takımlarından İnegölspor’la sözleşme imzaladı.