Okumayı Sevenlerin Adresi

  • Cumartesi, 19 Ocak 2019

Teknoloji

Razer Phone’a Android Oreo 8.1 güncellemesi geldi!


Paylaş:

Razer Phone’a Android Oreo 8.1 güncellemesi geldi!

Razer, oyun odaklı akıllı telefonu Razer Phone için Android Oreo 8.1 güncellemesini sundu. Bugün dağıtımına başlanan güncelleme OTA yoluyla tüm dünyadaki Razer Phone kullanıcılarına sunulacak ve önümüzdeki birkaç hafta içerisinde tüm telefonlara iletilmiş

Dünyaca Oyuncuların tercih ettiği Razer, yüksek kalitede ekipmanlar üreterek kullanıcılarına olanaklar sunmaya devam ediyor. Razer’ın tescilli üç başlı yılan logosu globaldeki oyun topluluklarınca en çok bilinen ikonlardan bir tanesidir ve firmanın her kıtaya yayılmış hayran kitlesi birlikte donanım, yazılım ve hizmetler alanında bağımsız oyuncu ekosistemini tasarlayıp inşa etmiştir.

Razer'ın ödüllü ürünleri içerisinde yüksek performanslı oyun aksesuarları, Razer Blade markalı oyuncu dizüstü bilgisayarları dışında 'Razer Phone' akıllı telefonu bulunmaktadır.

Razer son gelen bilgiler doğrultusunda, oyun odaklı akıllı telefonu Razer Phone için Android Oreo 8.1 güncellemesini sundu. Güncelleme OTA yoluyla bugün dağıtılmaya başlanarak, önümüzdeki birkaç hafta içerisinde kullanıcıların telefonlarına iletilmiş olacak. Razer Phone kullanıcıları telefonlarının Ayarlar bölümündeki Sistem Güncellemesi sekmesinden güncellemeyi kontrol edebilirler.

Bu son güncelleme daha temiz bir görsel tasarım, çeşitli geliştirmeler de vaha verimli bir batarya performansı sunuyor olacak. Dolby Atmos uygulamasında da geliştirmeye giden Razer, Netflix widgetlarını da destekliyor olacak. Ayrıca bu güncelleme güncel güvenlik yamalarını ve hata düzeltmelerini de içeriyor.

Peki oyun odaklı akıllı telefon Razer Phone'un özellikleri nelerdi?